Prosinec 2007

2.Design blogu

27. prosince 2007 v 16:32 | Vashley
Tak jsem vytvořila další designek s příchutí zelené barvy.Doladila jsem touto barvou,protože se mi to zrovna hodila k pod stránce.A právě tu podstránku mě vyrobil kamarád který má taky nový začínající blog o Ashley Tisdale takže mu moc děkuju a tady je jeho blog http://misstisdale.blog.cz/ Co vy na to jak se vám líbí!
Název:Vashley great green design!
Doba:Kolem 10 minut
Náhled starého designu!

Životopis > Vanessa Hudgens

26. prosince 2007 v 21:07 | Vashley
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me. Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let''s Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.
Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z HSm Zacem Efronem.Natořili spolu další úspěšné pokračování High School Musical 2 který je taky tak skvělý jako první díl.V současné době natačí své druhé debutové cd s názvem Nieuwe a po novém roce zase začne natáčet třetí pokračování High School Musical 3.

please copy only with a source.

x
.