Září 2009

20.9 || Oznam ;)

20. září 2009 v 14:33 | Lady!KlárQa
Aloha :)
Tak co, jak se máte? Ja dcela bře! No, chtěla bych vám říct pár věcí!

1. Přes týden je toho na mě moc. Učení mučení, domácí úkoly a navíc ještě chodím ven. Teďkom bývá docela dost sranda, když jsme ve vchodě, u okna :D
2. Jsem nemocná.. No, nevím čím to je. Jestli to začlo v pátek tím pčíknutím nebo jestli mě nakazil někdo ze školy. Každopádně nevím jestli tady budu moct jít, ale asi jo. Ale někteří možná víte jaké je to být s rýmou a bolestí v krku u pc. A navíc, když máte skoro teplotu. To nemáte ani náladu přidávat!
3.
Takže, došla jsem k závěru takovému, že to teď moc nestíhám, takže MAŽU MILEY! Tu mám nejmíň ráda z těch tří a navíc Miley jediná se sem nehodí, už podle názvu. Kdyby to bylo třeba mashley nebo prostě jiné spojení dvojice, tak je jasné, že by šla ta co se k tomu nehodí. Taky je spousta dalších skvělých blogů o Miley, kde můžete chodit.

Tak to by byli takové ty základní věcičky :) Doufám, že se nezlobíte. A to s Miley mě sice mrzí, ale na VASHLEY prostě nemůže být Ashley, Vanessa a MILEY. Nemyslíte? ;) Tak já si jdu užít pár posledních minut na pc dneska! Mějte se, paa :-*

Kamarát - Říjen 2009

20. září 2009 v 12:36 | Lady!KlárQa
Scan ze slovenského Kamaráta, díky za scan ASHLEYDAILY.ORG
Stojí za to, přečíst si to o Ashley i o H2o!

Ashley o přátelství s Miley a Vanessou

20. září 2009 v 10:26 | Lady!KlárQa
Ashley Tisdale v rozhovoru pro OK Magazín promluvila o přátelství s Miley Cyrus a Vanessou Hudgens.
"Myslím, že je vždy důležité mít kamarádky, protože kluci mají tendenci přicházet a odcházet. Je vždycky skvělé, že mě holky podporují a můžu se na ně spolehnout."
A takto se vyjádřila k Miley: "Miley je opravdu zlatíčko. Je to velký miláček. Je to někdo, kdo zůstál sám sebou a nezměnila se kvůli úspěchu. Základ je také její rodina. Jsou to velmi podpůrné lidí. Miley mě vždy vyslechne, ona je prostě skvělý člověk."
Nejnovější film "Aliens in the Attic" si už od 3.listopadu budete moci koupit na DVD,které bude obsahovat mnoho bonusů, vystřižené scény, scény ze zákulisí a mnoho dalších.


Attends the 2009 Creative Arts Emmy Awards (12.9.)

20. září 2009 v 10:15 | Lady!KlárQa
Minulou sobotu (12.9.) se událo už 61. ocenění 2009 Creative Arts Emmy Award Ceremony v Nokia aréně, Los Angeles. Ashley měla krásné tyrkysové šaty, které doplňoval černý opasek. Účes měla taky velmi vydařený! Na této akci se Ashley prošla po červeném koberci a trochu si zamoderovala.


Ashley on Extreme Makeover Home Edition (14.8)

20. září 2009 v 9:41 | Lady!KlárQa
Před 2 měsíci a pár dny pomáhala Ashley a její taťka Mike stavět nový dům pro ABC Reality show "Extreme Makeover Home". Epizóda "Hampton Family" sa bude vysielať v nedelu 4. října 2009 na ABC ve 20:00. Fotky jsou úžasné a musíte uznat, že Ashley to v té přilbě moc sluší!


"Crank it up" Out in October in Germany

20. září 2009 v 9:27 | Lady!KlárQa

"Crank It Up", nový singl od Ashley Tisdale, bude vydán v Německu v říjnu. Song je plný hypnotických a tvrdých beatů a Ashley má úžasný hlas.
Epizoda z "Popstars: Du + Ich" s výkonem Ashley bude vysílání na 15. října v 20:15 PM německého časového pásma.

Vzkaz od Ashley - Je to už hodně dávno... (2.9.)

20. září 2009 v 9:20 | Lady!KlárQa
Ahoj všichni! Nemůžu uvěřit, že už je září! Je to už hodně dávno, co jsem vám napsala. V několika posledních týdnech toho bylo moc a já jsem neměla čas poslat aktualizaci. Určitě chci poděkovat všem za vaši podporu - šíření informací o mém albumu Guilty Pleasure a za pozitivní komentáře o filmu Aliens In The Attic. Všichni jste tak úžasní! Mám zprávy o dalším singlu a jiných zábavných a plánovaných akcí, takže průběžně kontrolujte stránku, pro bližší informace. xoxo Ashley

With UK R&B star Jay Sean in LA (8.9.)

13. září 2009 v 13:14 | Lady!KlárQa
Ashley byla viděna v ulicích Los Angeles. Mířila na setkání s o 3 roky starším britským popovým zpěvákěm Jayem Seanem. Spolu šli na oběd do známé restaurase Mo's. Když byli po obědě, rozloučili se a šli svým směrem. Stalo se to v ten samý den - v úterý (8.9.). Ashley vypadala famózně!

ARRIVING

Hitting Equinox Gym (8.9.)

13. září 2009 v 13:07 | Lady!KlárQa
Ashley Tisdale byla v úterý (8.září) tohoto týdne v tělocvičně Equinox ve West Hollywoodu. Moc jí to slušelo, jako vždycky samozřejmě. :) Moc se mi líbí, jak teďka nosí různé boty Nike. Tyhle jsou krásné, ale víc se mi líbí ty stříbrné! :D

please copy only with a source.

x
.